Peter Dahl N:o 8 ur Fredmans epistlar
2014-05-22
248389
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 8, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, omslag med episteln "Til Corporal Mollberg" medföljer
Oramad