Peter Dahl N:o 9 ur Fredmans epistlar
2014-05-22
248384
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 9, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x59 cm, omslag med episteln "Til Gumman på Thermopolium Boreale och hånnes Jungfrur" medföljer
Oramad