Peter Dahl färglitografi
2014-05-22
248382
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 89x64 cm, oramad
Hanteringsveck, oramad