Emil Ekman oljemålning
2014-05-21
248358
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Marinmotiv, signerad Emil Ekman, olja på duk, 77x131 cm