Fat Kina 1700-tal Qianlong
2014-05-22
248340
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose och guld av påfågel på trädgårdsklippa med pioner och bambu, diameter 39 cm
Brättesnagg, ytslitage