Nils Wedel akvatint
2014-05-21
248299
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WEDEL, Nils (1897-1967): "Odjur", signerad, akvatint, signerad och daterad Nils Wedel 1939, 24,5x31,5 cm