Palle Nielsen linoleumsnitt
2014-05-21
248270
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (2), linoleumsnitt, numrerade 441 samt 454 ET, monogramsignerade och daterade PN -64-67, respektive -68, ca 17,5x25 cm