Gunnar Norrman torrnål tema
2014-05-23
248232
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Verkstadsfönster, signerad och daterad G. Norrman 1986, torrnål, 19x14 cm