Ring 20 k guld
2014-05-23
248208
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 20 k guld, smaragdslipad vit sten, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7 g
Sten med slitage, repor, stenmontering i 18 k guld