Broscher 18 k guld
2014-05-23
248206
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCHER, 3 st., 18 k guld, en med fasetterade vita stenar, vikt ca 10,5 g
Den mindre avlånga broschen med skador och lagning