Jakob Grimelius oljemålningar tema
2014-05-23
248196
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIMELIUS, Jakob (samtida): (2) Silhuett samt Utan titel, signerade och daterade a tergo -99, olja på pannå samt duk, 20x20 resp 13x16 cm