Robert Högfeldt oljemålning
2014-05-21
248162
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Troll vid matbordet, signerad R. Högfeldt, olja på pannå, 39x46 cm