Skålfat fat Kina
2014-05-21
248097
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, FAT, porslin, Kina, 1700/1800-tal, underglasyr i blått, diameter 29 resp 39 cm
Sprickor, nagg, lagning