Vikskärm Kina tema
2014-05-25
248091
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VIKSKÄRM, 1900-talets första kvartal, Kina, dekor av figurkompositioner i pärlemor, höjd ca 184, längd ca 240 cm
Skador, bortfall