Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FREYBERG, Edgar (född 1927): Bränningar, signerad Edgard Freyberg, olja på duk, 60x50 cm
Zustandsbeschreibung
247999
2014-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner