Orientmatta
2014-05-28
247966
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Anatolien, Kayseri, silke på silkesvarp, semiantik, ca 177x121 cm
Skador, slitage