Qianlong fat
2014-05-20
247962
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Qianlong, Kina, dekor i polykrom underglasyr, oktagonal bräm, diameter ca 22 cm
Slitage, något kantstött, smärre lagningar, spricka