Matsledar silver
2014-05-20
247782
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 5 st., silver, varav 3 med råttsvans, olika modeller, 1700-tal, oidentifierade stämplar samt en ostämplad, vikt ca 209 g
Delvis med monogram, slitage