Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-05-19
247764
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, fågelhundar, signerad Loda Bouin, olja på duk, 16x22 cm
Krackelyrer