Hans-Erik Eriksson olejmålning
2014-05-19
247661
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans-Erik (1921-97): Midsommar, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, 61x67 cm