MATTA, Savonneriemönster, 1900-tal
2014-05-26
247649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATTA, Savonneriemönster, 1900-tal, ca 350x350 cm
Uppfodrad, fläckar, ena sidan med skador