Kuverttallrikar Rosoni Piero Fornasetti
2014-05-19
247623
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 2 st, porslin, "Rosoni", Piero Fornasetti, Italien, delvis förgylld dekor, diameter 25,5 cm
Bruksslitage