Skedar i silver
2014-05-19
247581
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SKEDAR, 18 st, silver, 1800-tal, varav 2 st sent 1700-tal, varierande mästarstämplar, vikt ca 960 g