Kinesisk bildrulle
2014-05-18
247557
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal/samtida Kina): Utsikt över bergslandskap med fors, tusch och akvarell, 104x40,5 cm