Broscher hänge örhängen
2014-05-20
247513
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCHER, 2 st., HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, 1950/60-tal, skruvsystem, ÖRHÄNGEN, 2 par, förgyllda, varav 1 par med smådiamanter och odlade saltvattenspärlor, skruv resp. clipssystem