Bägare och punschkoppar
2014-05-18
247431
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÄGARE, sterlingsilver, Borgila, Stockholm 1943, oktagon form, rund fot, höjd 13 cm, PUNSCHKOPPAR, 2 st, silver, svenska importstämplar, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, total vikt ca 250 g
Bägare med gravyrer