Trädgårdssoffa
2014-05-17
247410
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, svartmålat gjutjärn, grönmålad sits och rygg, längd 190 cm
Slitage