Sven X:et Erixson litografi tema
2014-05-25
247377
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Glasbruksgatan, Stockholm", signerad och daterad Sven Erixon -50, 100 ex, litografi, 41x34 cm