Bruno Ekström olja tema
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
EKSTRÖM, Bruno (1941-1990): Stilleben med gul kopp, monogramsignerad BE, utförd 1985, olja på duk, 75x90 cm
Kuntoraportti
247203
Päivämäärä:
2014-05-24