Arne Kavli olja
Klubbat för:
48 000 SEK
Arviointi
35 000 SEK
Kuvaus
KAVLI, Arne (Norge 1878-1970): Sommarlandskap med skogstjärn och skymtande mangårdsbyggnader, signerad A. Kavli, olja på duk, 102x71 cm
Kuntoraportti
247188
Päivämäärä:
2014-05-16