Byrå senbarock 1700-tal
2014-05-16
247114
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanérad i alm, höjd 77, 109x51 cm, nyckel finns
Kompletteringar och fanérskador