Orientmatta Täbris antik 1910-tal
2014-05-19
247086
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, Täbris, antik, 1910-tal, ca 497x327 cm
Ställvis hårt sliten, fläckar, lagning, trampveck