Roland Svensson färglitografi
2014-05-16
247044
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Det goda livet", signerad, färglitografi, Pt.88, 25x20 cm