Roland Svensson färglitografi
2014-05-16
247043
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Ödehemman Åland", signerad Roland S, 312/360, färglitografi, 35x27 cm