Karl Höglund färglitografi
2014-05-15
246972
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Cyklist, signerad Karl Höglund, XIV/XXX, färglitografi, 60x42 cm