Angelica Wiik färglitografi
2014-05-15
246970
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Komposition, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, 60x87 cm