Fåtölj i Louis XVI-stil
2014-05-15
246923
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, träskuren dekor, klädd i grönt tyg
Slitage, maskstungen