Ringar 18 k guld
2014-05-16
246920
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, 2 st., 18 k guld, en med lila sten och 2 rosenstenar i silvermontering resp ljusblå sten, ringstorlek ca 19 och 15,5 mm, total vikt ca 6,7 g ÖRHÄNGEN, 3 par, MEDALJONG, mm, delvis silver
Ringarnas stenar med slitage och skador