Orientmatta
2014-05-22
246889
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, signerad Birinci, sammanfogade äldre delar, ca 355x255 cm
Vissa delar med kraftigare slitage