Monogramsignerad PDN olja på pannå
2014-05-15
246861
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1600-tal): Interiör med man, monogramsignerad PDN, olja på pannå, 22,5x20,5 cm
Spricka genom hela pannån, färgbortfall, lagning