Andrea Hvistendahl objekt tema
2014-05-24
246826
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HVISTENDAHL Andrea (född 1971): Utan titel, signerad och daterad Andrea Hvistendahl 2006, bemålat träobjekt, 11,5x11,5 cm - 18x18 cm (2 delar)