Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-05-15
246793
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Quai d´Anjou", monogramsignerad, daterad och otydligt signerad a tergo Paris 1950, olja på pannå, 64x51 cm