Pilgrimsflaska
2014-05-15
246783
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJANER, med lock 1 par, PILGRIMSFLASKA, 1900-tal, dekor i undergaslyrblått, höjd 20 resp, 25 cm
Bränningsdefekt, pilgrimsflaska med skada, obetydliga nagg