Klubbat för:
4 000 SEK
8 000 SEK
ROMERSK SKOLA (1700-tal), Madonnan med barnet, olja på koppar, 22 x 17 cm.
Rikligt skulpterad samtida ram.
Färgbortfall, liten buckla i plåten, ram med skador
246774
2014-05-19