Krasinkski oljemålning
2014-05-16
246700
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRASINSKI, Pnewska (1900-tal): Stilleben, signerad, olja på duk, 46x34 cm, målning a tergo