Alfred Helberger olja
2014-05-14
246641
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Kustby, signerad A Helberger, olja på duk, 82x103 cm