Evard Bergh oljemålning
2014-05-13
246565
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGH, Edvard (1828-1888): Flodlandskap, signerad E. Bergh, olja på duk, 28x22 cm