Stol Ilmari Tapiovaara

Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara
Stol Ilmari Tapiovaara

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1950-tal, "Mademoiselle", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, vitmålad, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, färgbortfall

246564

2014-05-13