Pelle Åberg oljemålning
2014-05-16
246530
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Spelman i interiör, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 61x50 cm