Serveringsvagn
2014-05-12
246499
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, metall, höjd 76, 56x40 cm
Bruksslitage